Logo Tiger Wings

Logo Tiger Wings ERP çözümleri, orta ve büyük ölçekli işletmeler için iş süreçlerini iyileştirmektedir. Ayrıca web üzerinden kullanım olanağı bulunduğu için sürdürülebilir bir verimlilik sağlar.

Kazanılan Özellikler

Tiger Wings, işletmelerin tüm faaliyetlerini tek bir noktadan yönetebilmeyi sağlar. Tedarik süreçlerinden müşteri ilişkilerinin yönetilmesine kadar tüm operasyonel fonksiyonlara sahiptir. Web tabanlı olması açısından hem kurulum hem de kullanım maliyeti diğer çözümlere göre oldukça düşüktür.

Tam Kapsamlı Çözüm

Tiger Wings web tabanlı yapısı sayesinde konumdan bağımsız şekilde işlem sağlayarak anlık erişim ile zaman tasarrufu sağlıyor. Zengin fonksiyon ve işlem içerikleri barındırır. Abonelik modeliyle lisanslandığı için esnek fiyatlandırma yapılabilmektedir.

Kullanıcı Dostu Tasarım

Tiger Wings arayüz olarak web cihazları arasında bağımlı değildir. Kişiselleştirilebilir masaüstü sağlar. Tüm sistem fonksiyonları tek sayfa üzerinde görüntülenebilir. Standart paketin yanı sıra Logo ve Logo çözüm örnekleri tarafından geliştirilen app ve widget kullanımları ile sisteme özellik entegre edilebilir.


İş Birliği ve Uyumluluk

Logo Tiger Wings, Logo bünyesindeki diğer çözüm ürünleri ile kusursuz şekilde entegre edilebilir. Yine Logo Yazılım ve çözüm ortakları tarafından geliştirilecek olan entegre sistem kısımları için de uyumludur.

Logo Tiger Wings Destek

Meg Yazılım ve Logo Yazılım bayii olarak ürünün edinme ve kurulum aşamalarından itibaren LOGO TIGER WINGS destek ve danışmanlık süreçlerinde şirketinizin yanındayız.

%100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

Meg Yazılım Teknolojileri İzmir Logo bayisi olarak, Logo’nun tüm yazılımlarında %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi sunuyoruz. Logo çözüm ortağı olarak, müşterilerimize satış sonrası destek vererek %100 Müşteri Memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz.