Logo Tiger Enterprise

Logo Tiger 3 Enterprise, üretim faaliyetleri olan büyük ve orta seviyedeki işletmelere yönelik bir programdır. Üretim süreçlerindeki ihtiyaçları, gelişmiş fonksiyonlarıyla etkin bir şekilde karşılayarak, üretimde verimliliği arttırmada büyük ölçekte yarar sağlar.

Tek Noktadan Erişim Kolaylığı

Logo Tiger 3 Enterprise firmanız içerisindeki faaliyetlerinizi tek noktadan yönetmenizi sağlar. Böylece hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf sağlamış olur, işletmenizin verimliliğini arttırızsınız. Ayrıca yine tek noktadan erişim sayesinde kullanıcıların eş zamanlı iletişimi sağlanır ve iletişim yoğunluğu, yanlış anlaşılma vb. istenmeyen durumlar önlenmiş olur.

Uyumlu ve Esnek Yapı

Logo Tiger 3 Enterprise zaman içerisinde gelişen ihtiyaçlara kolayca uyum sağlayabiliyor. Bununla birlikte orta ve büyük çaptaki işletmelerin kendileri için en uygun ERP paketini oluşturabilmesi amacıyla birçok alandaki ihtiyaçları karşılayabilen standart modüllerinin dışında farklı ihtiyaçları bulunan işletmeler için de opsiyonel çözümlerin bulunduğu modüller de içeriyor.


Uygun Maliyet ve Pratik işlem Avantajı

Logo Tiger 3 Enterprise ERP birimler arasındaki bilgi akışının doğru ve güncel bir şekilde gerçekleşmesini sağlarken üretim süreçlerinin de pratik bir şekilde ve uygun maliyetle gerçekleşmesine fırsat tanır.

Özellikler

1-Kullanımda üst düzey rahatlık

Kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde kullanımı oldukça kolaydır. Tüm fonksiyonları tek noktadan görüntüleyebilme, arka plan özelleştirmeleri, sürükle-bırak özelliğiyle kolayca kişiselleştirilebiliyor olması, dış bağlantıların rahatça eklenebilmesi gibi özellikleri kullanımı gibi kullanımı daha da kolaylaştıran özellikleri bulunur.

2-İhtiyaçlarınıza göre fonksiyon kümeleri belirleyin !

Logo Tiger 3 Enterprise, Logo Çözüm Ortakları tarafından geliştirilen app ve widget'larla start modüllerin yanında işletmelerin kendi ihtiyaçlarına yönelik fonksiyon kümelerini de oluşturmasına fırsat verir.

3-Güçlü finansal performans için destek


Logo Tiger 3 Enterprise, esnek döviz sistemi ve raporlama yapısı sayesinde hem yerel hem de uluslararası faaliyetleri olan işletmelere güçlü finansal performans zemini hazırlıyor. Bununla birlikte tahsilat planı tanımları, güncel kârlılık analizlerine ulaşma, cari hesaplar için Ba-Bs mutabakatlarını tek tuşla hazırlayıp elektronik ortamda gönderebilme, belirlenen limit ve kurallar çerçevesinde risk takibi ve elektronik ortamda ihtar gönderimi yapabilme gibi opsiyonları barındırıyor. Logo Tiger 3 Enterprise işletmelerin yurt dışı işlemlerini kolaylaştırmak için Türk lirasının yanında dövizli fatura kesimi ve ödemelerin dövizli takibini de sağlar.

4-Dış Ticaret İşlemlerinde Verimlilik

Tüm yükümlülüklerin muhasebe, dağıtım, satın alma, finans ve satış gibi diğer süreçlerle uyumlu ve entegre olarak Dış Ticaret modülünden takip edilmesiyle; Logo Tiger 3 Enterprise, işlemlerin yasal yükümlülüklere daha uygun şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Sipariş ve teslimat için gerekli olan tüm evrakların oluşturulmasından zamanında teslimat yapılmasına kadar tüm süreç entegre bir şekilde yönetilebiliyor. Bu da sizin ithalat ve ihracat işlemlerinde üst düzey verimlilik sağlamanıza yardımcı oluyor.

5-Zamandan tasarruf için otomatize sistem

Logo Tiger 3 Enterprise, onay mekanizmalarının ve evrak akışına ait süreçlerin standartlaştırılmasını sağlamak amacıyla tedarikçilerden alınan teklifleri değerlendirme, karşılaştırma ve satın alma kararı verme konularını otomatize ediyor. Bu sayede maliyet ve zamandan tasarruf sağlıyor.

6-Üretimi planlı yönetme

Logo Tiger 3 Enterprise üretim planlama yöntemleri sayesinde yönetim, takip ve raporlama işlemlerinde size kolaylık sağlıyor. Makinelerin verimliliğini yöneterek ve malzeme ihtiyaçlarını üretim öncesinde hesaplayarak iş yükünü etkili şekilde paylaştırmayı sağlıyor ve böylece siparişler zamanında teslim edilebiliyor. Ayrıca Logo Tiger 3 Enterprise üretimdeki hata payını düşürmek amacıyla malzeme ve operasyonlara kalite kontrol sonuçlarının eklenmesine imkan sağlar.

7-Stok İşlemlerinde Kolaylık

Stok Kontrol modülünde anlık stok değerleri ve seviyelerini izlemeyi, stok hedef ve stratejileri oluşturup takip etmeyi, envanter maliyetlerinin kontrolünü sağlayan Logo Tiger 3 Enterprise, stok işlemlerinde de işletmelere avantajlar sağlıyor. Ayrıca çevrim katsayıları özelliğiyle tek birim üzerinden raporlama işlemi yapılabiliyor ve de birimlerdeki izleme özelliğiyle malzemeler bütün birimlerde takip ediliyor.

Logo Enterprise Destek

Meg Yazılım İzmir Logo bayii olarak ürünün edinme ve kurulum aşamalarından itibaren Logo Tiger 3 Enterprise destek ve danışmanlık süreçlerinde yanındayız. Arayüz görselliği açısından zenginleştirilmiş ürünümüz kullanıcı dostudur, aradığınız veya işlem yapmakta olduğunuz sayfa içeriğine en hızlı şekilde ulaşabilir, hızlı ve esnek şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

Meg Yazılım Teknolojileri İzmir Logo bayisi olarak, Logo’nun tüm yazılımlarında %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi sunuyoruz. Logo çözüm ortağı olarak, müşterilerimize satış sonrası destek vererek %100 Müşteri Memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz.