Logo Tiger 3

Logo Tiger 3 ERP Çözümleri, farklı sektörlerde faaliyet gösteren orta ve büyük ölçekli işletmelerin, finansal işlem, muhasebe, sabit kıymet ve üretim departmanlarına ait tüm işlem ve rapor ihtiyaçlarını karşılayan, firmanın büyüme sürecini tam olarak destekleyen bir ERP çözümüdür.

Kazanılan Özellikler

Tiger 3, sipariş ve teslimat için gerekli tüm fonksiyonel yetkinliğe sahiptir. Sistem tedarik, stok ve teslimat için saha araştırmalarını karşılaştırır, stok kontrolüne ve raporlamasına olanak sağlar, yasal mevzuata uygun şekilde Türk lirası ve döviz olarak farklı şekilde faturalandırma sağlar. Tiger 3 sayesinde karar alma, izleme ve raporlama süreçleri en verimli şekilde geçer.

Tam Kapsamlı Çözüm

Tiger 3 kullanımı ile ERP çözümlerinin hepsini aynı anda görüntüleme ve kullanma sağlanmış olur. Şirket olarak ek istek veya ihtiyaç durumunda Logo Yazılım bünyesindeki diğer çözüm ürünleri ile uyumlu çalışmaktadır. Tiger 3 içerisinde çoklu döviz desteği, farklı dil seçenekleri ve uluslararası raporlama imkanları bulunmaktadır. Her iş için ayrı bir raporlama ve program kullanımı olmadan gerekli her işi toplu olarak kullanabilmektedir.

Kullanıcı Dostu Tasarım

Kullanıcı arayüzleri yüksek standartta olup kullanım kolaylığı sağlamak için her detay düşünülmüştür. Tiger 3 masaüstünde sürükle-bırak özelliği ile kişiselleştirme sağlanabilir. Tüm sistem fonksiyonları tek sayfa üzerinde görüntülenebilir. Standart paketin yanı sıra Logo ve Logo çözüm ortakları tarafından geliştirilen app ve widget kullanımları ile sisteme özellik entegre edilebilir.


İş Birliği ve Uyumluluk

Logo TIGER 3, Logo bünyesindeki diğer çözüm ürünleri ile kusursuz şekilde entegre edilebilir. Yine Logo Yazılım ve çözüm ortakları tarafından geliştirilecek olan entegre sistem kısımları için de uyumludur.

Logo Tiger 3 Destek

Meg Yazılım İzmir Logo bayii olarak ürünün edinme ve kurulum aşamalarından itibaren Logo TIGER 3 destek ve danışmanlık süreçlerinde yanındayız. Arayüz görselliği açısından zenginleştirilmiş ürünümüz kullanıcı dostudur, aradığınız veya işlem yapmakta olduğunuz sayfa içeriğine en hızlı şekilde ulaşabilir, hızlı ve esnek şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

Meg Yazılım Teknolojileri İzmir Logo bayisi olarak, Logo’nun tüm yazılımlarında %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi sunuyoruz. Logo çözüm ortağı olarak, müşterilerimize satış sonrası destek vererek %100 Müşteri Memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz.