Özel Yazılımlar

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile değişen pazarlama ve reklam anlayışının arttırdığı rekabet savaşında gardınızı almak istemez misiniz? Alanında deneyimli uzman kadromuzla bu savaşta sizin yanındayız.

Neden Özel Yazılım?

  1. Kolay kullanım avantajı sağlar.
  2. Özel ihtiyaçlarınıza göre kolaylıkla geliştirilebilir.
  3. Gereksim duyabileceğiniz diğer sistemlere entegre edilebilir.
  4. Fark yaratmak, rakiplerinizin önüne geçmek, hedeflerinize ulaşmak için etkili bir yoldur.
  5. Yüksek performanslı, güvenli,sorunsuz çalışan bir sistem sahibi olmak özel yazılımla çok daha kolaydır.

Meg Yazılım özel yazılım çözümlerini tercih ederek sektörünüzde başarınızı en üst seviyeye yükseltin ve rakiplerinizin önüne geçin. Ekibimiz ile birlikte gereksinim ve isteklerinizi en iyi şekilde analiz ederek ihtiyaçlarınıza en uygun, verimliliğinizi arttıracak, zaman ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlayacak size özel yazılımlar üretiyoruz.

Web Tabanlı Yazılımlar

İnternet olarak adlandırılan küresel çaptaki bilgi ağı her geçen gün hayatımızda daha fazla yer ediniyor. Bu bilgi ağını etkin bir şekilde kullanmak ileriyi hedefleyen ve güncel kalmak isteyenler için oldukça gerekli.
Web tabanlı yazılımlar dijital dönüşüme ayak uydurmak, güncel kalmak ve ileriyi hedeflemek isteyenlerin tercih edebileceği türden bir yazılım. Bilgiye herkesin istediği her zaman erişebiliyor olması bu yazılımları asıl değerli kılan şeyler oluyor.Ayrıca tüm kullanıcılar tek bir havuzda çalışabilir, bilgi alışverişinde bulunabilir ve iş birliği ile daha pratik ve verimli şekilde çalışabilirler.

Peki Web Tabanlı Yazılım Nedir?

Web tarayıcıda çalışan, ofis dışında da istenilen her yerde kullanılabilen, kendisini otomatik güncelleyebilen, iş verimliğini arttıran, kurumsal çalışmayı kolaylaştıran programlara web tabanlı yazılımlar denir.

Web Tabanlı Yazılımın Avantajları?

Platform esnekliği sağlar,uyumluluk sorunu yoktur yani her işletim sisteminde çalışabilir. Hiçbir bir masaüstü yazılıma ve güvenlik güncellemesine ihtiyaç duymaz. Bu sayede bilgisayarınızda yer kaplamaz. Veri merkezlerindeki yazılımları otomatik olarak güncellenir. Bu sayede kullanıcıların manuel işlemlerle ve indirmelerle vakit kaybetmesi önlenir. Her zaman en günceli ve en iyisi kullanılmış olunur. Birden fazla kişi sistemi farklı yerlede ve farklı yetkilendirme ile kullanabilir. Veri kaybı yaşamayı engellemek için yedekler birden fazla yerde tutulur. Güvenlik açıkları masaüstü yazılımlara göre daha azdır. Ayrıca güvenlik açıklarının takibi ve kontrolü masaüstü yazılımlara göre daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Responsive özellikleri sebebiyle mobil cihazlarda kullanılabilir.İndirme ve kurulum gibi gereksinimllerin ortadan kalkması nedeniyle destek personeline olan ihtiyaç da önemli ölçüde ortadan kalkmaktadır. Geçmişte oldukça pahalı bir düzenek olan ağ sistemi günümüzde dünyanın en ucuz sistemidir.

Web Tabanlı Yazılımlarda Meg Yazılım Farkı

Meg Yazılım ailesi olarak firmanızın iş akışlarını dijital ortama taşımak, sektör anlamında iş akışınızı hızlandırmak, güvenliğinizi arttırmak ve maddi açıdan avantaj kazandırmak gibi amaçlarla web tabanlı yazılımlar üretmekteyiz. Web tabanlı yazılım kullanımı ile özel verilerinizi en güvenli şekilde depolayabildiğiniz iş akışınız içerisinde her işlemi kendi yöntemlerinizle yönetmeye devam edebileceğiniz bir programa sahip olabilirsiniz.

Mobil Uygulamalar

Günümüzde hayatımızın bir parçası haline gelmiş cihazlar olan telefonlar ve tabletler için yazılıp tasarlanmış programlara mobil uygulama denir. Bu mobil uygulamaları cihazınızın işletim sistemine göre bağlı olduğu uygulama marketinden indirebilirsiniz. İstenilen her alanda mobil uygulama oluşturulabilir.
Sosyal medya, spor, müzik, haber, banka uygulamaları gibi gün içinde kullandığımız bir çok mobil uygulama bulunmaktadır. Ayrıca mobil uygulamalar web tasarımlara oranla daha az internet tüketir

Mobil Uygulamaların Avantajları Nelerdir?

Hedef kitlenize daha kısa yoldan, kolay ve doğru ulaşm sağlayabilirsiniz. Duyurularınızı, yeni ürün hizmetlerinizi, kampanyalarınızı kullanıcılara ya da müşterilerinize anlık bildirim göndererek kolayca iletebilirsiniz. Mobil uygulamalar web sitelerine göre daha hızlı erişim imkanı sunar. Hedef kitlenizin size her an her yerden ulaşabiliyor olması rakipleriniz karşısında avantaj sağlamanıza yardımcı olur. Müşteri ile ikili ilişki kurmanıza, reklam maliyetlerini düşürmenize, müşterilere rahat ve ücretsiz bilgi vermenize ve satışlarınızı artırmanıza yardımcı olur. Meg yazılım olarak kurumsal ve bireysel mobil uygulama ihtiyaçlarınızda uzman kadromuzla beraber yanındayız. İşlemlerinizin daha hızlı ve güvenilir şekilde ilerlemesi yönünden sizlere avantaj sağlıyoruz.

Kurumsal ve Bireysel Web Sitesi

Web sitesi internet ağı üzerinde kendimizi ya da firmalarımızı tanıtabileceğimiz başlıca platformlardan bir tanesi. Bu bağlamda bir web sitesine sahip olmayan veya web sitesi yetersiz kalan firmaların kurumsal kimlikleri zedelenebilmektedir. Sektörler içerisindeki rekabet anlayışının değişmesine sebep olan bu durum, kurumsallığını ve sektördeki yerini korumak isteyen veya bunlara sahip olmayı hedefleyen firmalar tarafından önem arz etmektedir.
Meg yazılım olarak kurumsal kimliğinize en uygun şekilde tasarlanmış, tüm cihaz tiplerinde görüntülenip kullanılabilir, SEO kurallarına uygun web sitenizi sizin için yapalım. Web siteniz yayına girdikten sonra Meg Yazılım olarak ürünümüzün ve siz değerli müşterilerimizin yanınızdayız. Bireysel anlamda gereksinim duyduğunuz web site çalışmalarınızda da Meg Yazılım ailesi olarak yanınızdayız. Oluşabilecek sorun, eksik veya yardım talebinizde destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.


Masaüstü Otomasyonları

Otomasyonlar insan gücünü azaltıp işlerin makineler tarafından yapılması adına tasarlanan sistemlerdir. Masaüstü otomasyonlar kurum ve kuruluşlarda gerekli düzenleme, denetim ve depolamayı yapabilen uygulamalardır. Kurum ve kuruluşlar bu otomasyonları kullandıkları taktirde iş yerlerindeki verimlilikleri artacak ve kaynaklarını etkilli şekilde kullanabileceklerdir.

Masaüstü Otomasyonlarının Avantajları Nelerdir?

Kurum ve kuruluşların iş süreçlerinin ve sistemlerinin düzenli bir şekilde ilerlemesine büyük ölçüde yardımcı olur.Yapılacak olan işlerin kontrollü bir şekilde yapılmasına olanak sağlar. Bu da çalışmalardaki verimliliği arttırır. Çalışanların işini büyük ölçüde kolaylaştırır ve zamandan tasarruf sağlar. Verilerin güvenli bir şekilde depolanmasını ve düzenlenmesini sağlar.

Meg Yazılım Masaüstü Otomasyonları ile Kaynaklarınızı Etkili Bir Şekilde Kullanın!

Meg Yazılım Ailesi olarak firmanız içerisinde istediğiniz; iş akışlarını, iş takiplerini, veri takip ve kontrol sistemlerini, çalışan ve ürün takip sistemlerini otomatikleştirmek için kullanılabileceğiniz masaüstü otomasyonlarını sizlere sunabiliriz.