İş Hayatında Yeni Bir "Başlangıç"

Logo Start programı küçük işletmelerin tüm rapor ve finansal işlem ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Kendi sekmentinde Türkiye’nin en çok tercih edilen programıdır.
Logo start ile hesaplarınızı excelle veya elle yapmanıza gerek kalmaz. Satış irsaliyesi ve faturasını oluşturabilir, böylece faturanızın çıktısını kolayca alabilirsiniz. Ayrıca stok ve sipariş takip işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Fatura işlemleri Logo Start ile çok kolay!

Siparişleri irsaliyeye, kesilen irsaliyeler de faturaya kolayca dönüştürülebiliyor. Tanımlanmış olan indirim, masraf ve promosyonlar da faturaya doğrudan yansıtılıyor. Ayrıca raporlama işlemlerinizi de kolayllıkla yapabilrsiniz.

Logo Start sayesinde güncel ürün giriş-çıkışlarını, stok bilgilerinizi, konsiyerlerinizi ve siparişlerinizi her an takip edebilirsiniz!

Müşterilerinizde gelen tüm sipariş bilgilerini kaydeden Logo Start sayesinde sipariş takiplerini yapabilirsiniz. Aynı müşteriden gelen bütün sipariş taleplerini birlikte görmenizi sağlayan yapısı, sipariş ve stok karşılaştırma özellikleri sayesinde de işiniz oldukça kolaylaşacaktır. Ayrıca güncel ürün giriş-çıkışlarını ve güncel stok bilginizi her an izleyebilirsiniz.
Müşterilerinizin her biri için cari hesaplar oluşturuluyor. Ayrıca ürün alış-satış dağılım raporları istenilen zaman aralığı için alınabiliyor.

Bankacılık, Ödeme, Çek-Senet İşlemlerinde Kolaylık

Kredi kartıyla yapılan satışlar, banka geri ödemeleri ve tahsilatlar kolaylıkla incelenebilirken taksitli satışlar da yapılabiliyor. Ayrıca fatura işlemleri taksitlendirilebilir, yapılmayan ödemeler takip edilebilir ve farklı ödeme planları da oluşturulabilir.
Bankacılık işlemlerinizle zaman kaybetmenizi önleyen Logo Start ile kredi hesaplar ve ticari hesaplar kolaylıkla incelenebiliyor. Ayrıca EFT, havale, çek-senet ve gelen ödemeler de izlenebiliyor.
Çek senet gibi evraklar bilgileriyle birlikte (tarih, numara, vade) kaydedilebiliyor. Ayrıca belgelerin işlemleri de (bankaya verildi, ciro edildi vb.) Logo Start sayesinde kolaylıkla izlenebiliyor.

Logo Start Destek

Meg Yazılım İzmir Logo bayii olarak ürünün edinme ve kurulum aşamalarından itibaren Logo Start destek ve danışmanlık süreçlerinde yanındayız. Arayüz görselliği açısından zenginleştirilmiş ürünümüz kullanıcı dostudur, aradığınız veya işlem yapmakta olduğunuz sayfa içeriğine en hızlı şekilde ulaşabilir, hızlı ve esnek şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

Meg Yazılım Teknolojileri İzmir Logo bayisi olarak, Logo’nun tüm yazılımlarında %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi sunuyoruz. Logo çözüm ortağı olarak, müşterilerimize satış sonrası destek vererek %100 Müşteri Memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz..