Logo Ocean

Orta ve büyük ölçekli işletmelerde otomatize ve bütünleşik depo yönetimine imkan tanıyan Logo Ocean, depo yönetiminde büyük avantajlar sağlarken, karlılığı ve veririmliliği arttıryor.

Farklı Sektörlere Uyumlu Yapı

Logo Ocean depo süreçlerini verimli şekilde yönetmek isteyen işletmelere yönelik olarak geliştirilmişi bir programdır ve birçok farklı sektör ve iş alanında kullanılabilir.

Tek Noktadan Yönetim Sağlayabilme

Tek bir noktadan yönetilen depo yönetim işlemleri kanallar arasında güçlü bir müşteri deneyimi sağlıyor.
Logo Ocean akıllı yönlendirmelerle mal kabulü, sevkiyat için en uygun aracın belirlenmesi, depo içerisindeki yerleştirme, sevkiyat için mal toplama gibi işlemleri yönetiyor.

Yeni Nesil Teknolojilere Entegre Olabilme

Logo Ocean karekod teknolojileri, Barkod ve RFID gibi yeni nesil teknolojilere uyumludur. Ayrıca etiket okuma ve etiketleme süreçlerini de sisteme dahil eder.

Geniş Modül Seçenekleri

Süreç otomasyon özelliğine sahip tek depo yönetim sistemi çözümü olan Logo Ocean satın alma, üretim, satış, dağıtım yönetimi, etiketleme gibi iş süreçlerinin tümü tek noktada topluyor. Ayrıca Mal Kabul, Yerleştirme, İkmal/Besleme, Sevkiyat, Mal Toplama, Stok Yönetimi ve Üretim olmak üzere geniş bir modül yelpazesi içeriyor.
Üç Boyutlu Depo Görüntüleme ve Robot Modülü

Logo Ocean depo içinde üç boyutlu dolaşmayı mümkün kılıyor. Böylece fiziksel olarak depoda bulunmanıza gerek kalmadan daha verimli depo yerleşim düzeni sağlanabiliyor. Tam otomatik depoların başarıyla yönetilmesi amacıyla Logo Ocean üzerinde kurgulanan Robot modülü, Paletli depolara özel olarak tasarlanan AS/RS sistemlerini kolaylıkla yönetilmesini sağlıyor.

Hızlı Uygulama Geliştirme (RAD) Aracı

Logo Ocean Türkiye’nin RAD (Rapid Application Development – Hızlı Uygulama Geliştirme) aracına sahip tek depo yönetim sistemi çözümüdür. Depolardaki çalışmaları gerekliliklere göre uyarlayarak düşük maliyetle ve kolaylıkla süreçlerin tamamlanmasını sağlar.

Logo Ocean Destek

Meg Yazılım İzmir Logo bayii olarak ürünün edinme ve kurulum aşamalarından itibaren Logo Ocean destek ve danışmanlık süreçlerinde yanındayız. Arayüz görselliği açısından zenginleştirilmiş ürünümüz kullanıcı dostudur, aradığınız veya işlem yapmakta olduğunuz sayfa içeriğine en hızlı şekilde ulaşabilir, hızlı ve esnek şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

Meg Yazılım Teknolojileri İzmir Logo bayisi olarak, Logo’nun tüm yazılımlarında %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi sunuyoruz. Logo çözüm ortağı olarak, müşterilerimize satış sonrası destek vererek %100 Müşteri Memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz.