Logo Notifier Services

Logo Notifier bir otomatik gönderim yönetim sistemidir. Kuralları SQL ile tanımlanabilir. E-posta, SMS veya mobil bildirim kullanarak iletilerin zamana veya işleme bağlı olarak gönderilmesini sağlar.

Logo Nofilter Services Avantajları


•Kurulduğu sistemde bir Windows servis olarak çalışır ve çok az sistem kaynağı tüketir.
•Kullanıcı dostu arayüze sahiptir, kullanımı oldukça kolaydır.
•Bağlı olduğu veritabanı özelleştirilebilir, veritabanındaki herhangi bir tablo ile ilgili bildirim gönderebilir (gerekli ayarlamalar yapılırsa bildirimler periyodik olarak da gönderilebilir). Ayrıca bağlı olduğu veritabanında kolaylıkla kural tanımlayabilme imkanı sağlar.
•Grafik gönderebilme, belge gönderebilme ve HTML format desteği özelliklerine sahiptir.
•Logo Notifier Service ürününü Logo CRM ile çalıştırarak, müşterilerinizin bilgilerini SMS, e-posta veya Push Notification olarak bildirimlerini alabilirsiniz.
•Logo yazılımlarından herhangi birinin veritabanı üzerinden çalışacak şekilde yaptıysanız istediğiniz bilgileri yine e-Posta, SMS veya Push Notification olarak gönderebilirsiniz.
•Web üzerinde kendi veritabanı ile bağlantı kurarak çalışan Logo Notifier Service hiçbir zaman yerel bağlantı bilgilerini kendi veritabanı üzerinde saklamaz ve paylaşmaz.
•Yapılan görüşmeleri, günlük teklif adedinizi, satışa dönüşen tekliflerinizi, alınan siparişlerinizi, kesilen irsaliye veya faturalarınızı ya da gerçekleşen tahsilatlarınızı ve banka durumlarınızı toplu olarak gönderilmesini sağlar.

Logo Notifier Service Mobile


Android ve IOS akıllı telefon ve tabletler üzerinde çalışabilen bir yerel yazılımdır. Döküman, HTML, metin ve bu bildirim sistemlerinin kombinasyonlarını görüntüleyebilir.
Logo Notifier Service Mobile kullanıcı dostu bir uygulamadır, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Apple Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen uygulama İngilizce ve Türkçe olarak çalışabilir.
Uygulama her cihaz için bir yetki kodu üretilir bunu desktop kontrol paneli üzerinden yapar. Cihazınız desktop ile eşleşmesi için bu yetki kodu mobil yazılıma girilmelidir. Google Cloud Message ve Apple Push Notification gönderimleri tamamen ücretsizdir. Ayrıca Word, Excel, PDF, JPG, BMP gibi dökümanlar Mobile yazılım üzerinden kolayca görüntülenebilir.

Logo Notifier Service Destek

Meg Yazılım İzmir Logo bayii olarak ürünün edinme ve kurulum aşamalarından itibaren Logo Notifier Service destek ve danışmanlık süreçlerinde yanındayız. Arayüz görselliği açısından zenginleştirilmiş ürünümüz kullanıcı dostudur, aradığınız veya işlem yapmakta olduğunuz sayfa içeriğine en hızlı şekilde ulaşabilir, hızlı ve esnek şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

İş Birliği ve Uyumluluk

Logo GO 3, Logo bünyesindeki diğer çözüm ürünlerine kusursuz şekilde entegre edilebilir. Aynı zamanda e-Devlet uygulamaları ile de uyumludur ve entegre edilebilir. Bu sayede doğrudan veri aktarımı yapılabilir .

Logo Go 3 Destek

Meg Yazılım İzmir Logo bayii olarak ürünün edinme ve kurulum aşamalarından itibaren Logo Go 3 destek ve danışmanlık süreçlerinde KOBİ’lerimizin yanındayız. Arayüz görselliği açısından zenginleştirilmiş ürünümüzün içerisinde kişiselleştirme sağlayabilir, aradığınız veya işlem yapmakta olduğunuz sayfa içeriğine en hızlı şekilde ulaşabilir, hızlı ve esnek şekilde raporlama yapabilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

Meg Yazılım Teknolojileri İzmir Logo bayisi olarak, Logo’nun tüm yazılımlarında %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi sunuyoruz. Logo çözüm ortağı olarak, müşterilerimize satış sonrası destek vererek %100 Müşteri Memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz.