Logo Neon

Bir depo yönetim sistemi çözümü olan Logo Neon geliştirilmiş birçok fonksiyonu ile süreçleri hızlandırarak kârlılığı artırıyor. Ayrıca diğer logo ürünlerine entegre olabilen Logo Neon, tüm depo hareketlerini barkodlu el terminalleri üzerinden gerçekleştirebiliyor.

Avantajlı Depo Yönetimi

Logo Neon depolarda insan faktörü sebebiyle gerçekleşen hataları ortadan kaldırmak üzere geliştirildi. Deponun bütün kısımlarını inceleyebilen Logo Neon hataları tespit edebiliyor.
Hızlanan iş süreçlerine depoların da uyum sağlamasına yardımcı olan Logo Neon ile daha avantajlı daha doğru ve daha hızlı çözümler sunuyor.

Mal Alımında ve Gönderiminde Detayı Takip

Logo Neon gelen hatalı malların tespitini ve sayımını yapabiliyor. Bu işlemi mal kabulü sırasında faturanın, irsaliyenin ve siparişin karşılaştırılması ile yapan Logo Neon depo düzeninin sağlanmasında büyük oranda yardımcı oluyor. Ayrıca sevkiyat sürecindeki evrakları sürekli olarak kontrol ediyor. Bu sayede müşteriye hatalı mal gönderilmesi engelleniyor ve el terminalleriyle birden fazla kişi ile sipariş toplanması sayesinde sevkiyat süreleri kısalıyor.

Depo Sayım İşlemleri Artık Dert Değil!

Logo Neon’un el terminalleriyle barkod okutma özelliği gelen, stokta tutulan ve çıkışı yapılan malların sayımı gibi zaman alan işlemleri kolaylıkla yapılabilmesine olanak tanıyor. Ayrıca lot, seri ve stok yeri verileri ile sayım yapan Logo Neon, kayıtlı stoklar ile sayım sonuçlarını anlık karşılaştırarak olası hataların önüne geçiyor. Kayıtlı stoklar ile ve stok sayım verileri arasında tutarsızlık olması durumunda, sayım fark fişleri Logo Neon üzerinde otomatik oluşturulabiliyor.


Üretim Kaydı Desteği

Üretim aşamalarının verimliliğine katkı sağlayan Logo Neon ham madde işlemler, yarı mamul stokları ve reçeteye bağlı işlemleri kolaylıkla takip edilebiliyor. Üretim aşamalarını ve üretim sonundaki mamulleri el terminalleriyle kayıt altına alabilen Logo Neon ile ara stoklar ve anlık üretim emrine karşılık üretim miktarları da izlenebiliyor.

2D barkod- Karekod ve Antrepo Desteği

Karekod okuma ve 2D (iki boyutlu) barkod okuma özellikleri sayesinde Logo Neon medikal ve ilaç sektöründeki barkodları kolaylıkla çözümleyebiliyor. Ayrıca antrepo ve elektronik ürün ihracatçıları kullanan işletmeler için geliştirilen algoritmasıyla işletmelere büyük kolaylıklar sağlıyor.

Setleme/Takım Tamamlama ve Seri/lot takibi

Logo Neon pek çok parçadan ve koliden oluşan malların sevkiyatı sırasında oluşabilecek karışıklıkları önlemek için setleme/takım tamamlama özelliği sunar ayrıca kimya medikal gibi birden fazla sektörde son kullanma tarihi, parti numarası gibi bilgileri kayıt altına tutarak kolaylıkla izlenebilirlik sağlıyor.

Logo Neon Destek

Meg Yazılım İzmir Logo bayii olarak ürünün edinme ve kurulum aşamalarından itibaren Logo Neon destek ve danışmanlık süreçlerinde yanındayız. Arayüz görselliği açısından zenginleştirilmiş ürünümüz kullanıcı dostudur, aradığınız veya işlem yapmakta olduğunuz sayfa içeriğine en hızlı şekilde ulaşabilir, hızlı ve esnek şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

Meg Yazılım Teknolojileri İzmir Logo bayisi olarak, Logo’nun tüm yazılımlarında %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi sunuyoruz. Logo çözüm ortağı olarak, müşterilerimize satış sonrası destek vererek %100 Müşteri Memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz.