Logo Mind Insight

Logo Mind Insight İş Analitiği çözümü, self-servis veri keşfi ve analizi süreçlerini kolaylaştırarak verilerin işletmelere değer katan, anlamlı, aksiyon odaklı bilgilere dönüştürülmesini sağlıyor.

Görselleştirme Yeteneğiyle Analiz Kolaylaştırma

Logo Mind Insight Insight İş Analitiği çözümü, işletmelerin tüm verilerini görselleştirerek analiz edebilmelerini ve raporlayabilmelerini sağlıyor. Bu sayede işletme plaları ve mevcut durum verilere dayalı olarak sağlıklı bir şekilde yönetilebiliyor.

Veri Analizi ve Self-Servis Veri Keşfi

Self-servis veri keşfini yeni bir boyuta taşıyan Logo Mind Insight, yerleşik ve mobil ortamlardan veri paylaşımı sağlamak, verileri titizlikle analiz etmek, doğru ve güvenilir kurumsal bilgi yönetimi gibi hizmetler sunmaktadır. Ayrıca sistem üzerinden kolayca arama yapılabilmesi sayesinde sorularınıza hızlıca cevap alabilirsiniz.


Bilgi Paylaşımında Kolaylık

Farklı konu alanları ve çalışma grupları için içerik akışları sunan Logo Mind Insight Insight önemli analizlerinin sonuçlarının hızlı bir şekilde alınmasına veya diğer ekiplerle paylaşılmasına olanak verir.

Verilerinize Her An Her Yerden Erişin

Logo Mind Insight, web ya da mobil uygulama üzerinden de kullanım sayesinde yerleşik sistemlerle sınırlı kalmıyor. HTML5 istemci sayesinde her türlü cihaz üzerinden erişim sağlanabiliyor. Görselleştirme, veri keşfi, iş birliği inceleme, raporlama gibi tüm özelliklere barındıran Logo Mind Insight, iOS işletim sistemli cihazlara indirilebiliyor ve de Qlik Sense Mobile uygulamasıyla da Logo Mind Insight sunucusuna kolaylıkla bağlanarak işlem yapmak mümkün oluyor.

Logo Mind Insight Destek

Meg Yazılım İzmir Logo bayii olarak ürünün edinme ve kurulum aşamalarından itibaren Logo Mind Insight destek ve danışmanlık süreçlerinde yanındayız. Arayüz görselliği açısından zenginleştirilmiş ürünümüz kullanıcı dostudur, aradığınız veya işlem yapmakta olduğunuz sayfa içeriğine en hızlı şekilde ulaşabilir, hızlı ve esnek şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz

%100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

Meg Yazılım Teknolojileri İzmir Logo bayisi olarak, Logo’nun tüm yazılımlarında %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi sunuyoruz. Logo çözüm ortağı olarak, müşterilerimize satış sonrası destek vererek %100 Müşteri Memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz.