Bütçe hazırlamada disiplin ve tutarlılığın garantisi

Logo Mind Budget bütçe yönetimini kolaylaştırdığı gibi kontrol mekanizmaları ve hata oranını minimuma düşüren veri girişi özellikleriyle bütçe hazırlık dönemlerinde zamandan tasarruf sağlıyor.

Güvenli Bütçe Yönetimi

Gelişmiş yazılım mimarisi sayesinde esnek ve güvenilir bir çalışma platformu sağlayan Logo Mind Budget bütçe işlemlerini hızlandırmanın yanında güvenli işlem olanağı da sunuyor. Veri girişi sırasındaki olası hataları önlemek adına, güçlü mekanizmalarıyla veri kontrolü sağlayan Logo Mind Budget, bütçe hazırlamada en büyük yardımcınız.

Zaman tasarrufu

Logo Mind Budget sayesinde bütçe hazırlama süresi önemli ölçüde kısalıyor ayrıca bütçe revizyonu da kolaylaşıyor. Dolayısıyla iş gücü ve zaman tasarrufu sağlanıyor.

Kolay kullanım

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde Logo Mind Budget’la işlem yapmak çok kolay!
Kullanıcı geridönüşleri dikkate alınarak tasarlanan arayüzü sayesinde Logo Mind Budget kullanıcılarına büyük rahatlıklar sunuyor. Ayrıca bilgi işlemden bağımsız yapısı ve Microsoft Excel hücre ve sayfa yapısına benzer tasarımıyla ortak çalışmaya açık, yenilikçi ve hızlı kullanım avantajı sunuyor.Farklı Alanlarda Bütçeleme

Departman, organizasyon, şirket bazlı bütçeleme yapılabilen Logo Mind Budget; her bir bütçe içinde yer alan kalemleri de hesap planına bağlı olarak oluşturulabiliyor. Ayrıca genel bütçenin tutarlılığı arttırmak için herhangi bir alt bütçeyi, genel bütçe mimarisi içerisinde birden fazla noktaya yansıtılarak kullanıyor.
Bütçede hedef ve gerçekleşen değerlerin takibi yapılarak yüzde bazlı ve sayısal farklar alınabiliyor ve önceki yıllarla karşılaştırılabiliyor.

Bütçe Modellerinde Esnek Yapı

Logo Mind Budget kullandığı bütçe mimarisi ile işletmelerin farklı ihtimaller doğrultusunda bütçe hesaplamaları yapabilmelerine olanak tanıyor. Bütün bütçe bileşenlerine uygulanan parametrelerin esnek şekilde tanımlanabilmesi sayesinde, parametrelerin olası senaryolara göre uyarlanmasıyla farklı bütçe modelleri hızla oluşturulabiliyor.

Global Yapıya Uyum Sağlayabilme

Global pazarda yeri olan ya da yabancı yatırımcıların ilgi gösterdiği işletmeler, Logo Mind Budget kullanarak global kriterlere uygun finansal raporlar hazırlayabiliyor. Ayrıca dövizli ve çok şirketli çalışma özelliğiyle global ölçekte faaliyet gösteren ve büyümeyi hedefleyen işletmeler için de tercih edilen bir bütçeleme çözümü olarak öne çıkıyor.

Logo Mind Budget Destek

Meg Yazılım İzmir Logo bayii olarak ürünün edinme ve kurulum aşamalarından itibaren Logo Mind Budget destek ve danışmanlık süreçlerinde yanındayız. Arayüz görselliği açısından zenginleştirilmiş ürünümüz kullanıcı dostudur, aradığınız veya işlem yapmakta olduğunuz sayfa içeriğine en hızlı şekilde ulaşabilir, hızlı ve esnek şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

Meg Yazılım Teknolojileri İzmir Logo bayisi olarak, Logo’nun tüm yazılımlarında %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi sunuyoruz. Logo çözüm ortağı olarak, müşterilerimize satış sonrası destek vererek %100 Müşteri Memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz.