Logo Mali Müşavir Plus (Logo Mali Müşavir 3)

Logo Mali Müşavir Plus, Serbest Muhasebeciler ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler için özel olarak tasarlanan ve tüm muhasebe işlemlerinin tek noktadan yapılmasını sağlayan bir Logo muhasebe programıdır.

Kimler Kullanabilir?

Logo Mali Müşavir Plus programına sahip olabilmek için 3568 sayılı kanuna göre ruhsat almış SM (Serbest Muhasebeci) ve / veya SMMM (Serbest Muhasebeci Mali Müşavir) olmanız gerekmektedir.

Kolay Kullanım

Logo Mali Müşavir Plus, basit ve işlevsel arayüzü sayesinde, hızlı ve kolay bir kullanıcı deneyimi sağlar. Meg Yazılım olarak verdiğimiz Satış, Destek, Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri ile de sizler için kullanım kolaylığı sağlamaya çalışmaktayız.

Zamandan Tasarruf

Logo Mali Müşavir Plus içerdiği Büro Yönetimi, Muhasebe, Sabit Kıymet, Bordro, İşletme Defteri ve Beyanname modülleri sayesinde iş yükünüzü azaltarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Diğer Logo Çözümleriyle Kolay Entegrasyon

Logo Mali Müşavir Plus, müşteri verilerinin aktarımını ve işlenmesini kolaylaştıran ve her sisteme kolay entegre olabilen ortak bir veri yapısı kullanır.

Diğer Logo Ürünleri Arasında Veri Aktarımı

Logo Mali Müşavir Plus, bünyesindeki ortak veri yapısı sayesinde; istenildiğinde stok, fatura, çek/senet, banka, kasa ve cari hesap modüllerinden girilmiş olan günlük hareketleri direkt olarak Logo'nun muhasebe çözümlerine aktarılabilir.

Hızlı ve Hatasız Operasyon

Logo Mali Müşavir Plus; Logo'nun kullanışlı arayüzü, hızlı raporlama ve muhasebeleştirme gibi fonksiyonlar sayesinde operasyonlarınızın hızlı ve hatasız bir şekilde yürütebilmesine olanak sağlar.

Logo Mali Müşavir Destek

Meg Yazılım İzmir Logo bayii olarak ürünün edinme ve kurulum aşamalarından itibaren Logo Mali Müşavir Plus destek ve danışmanlık süreçlerinde KOBİ’lerimizin yanındayız. Arayüz görselliği açısından zenginleştirilmiş ürünümüz ile aradığınız veya işlem yapmakta olduğunuz sayfa içeriğine en hızlı şekilde ulaşabilir, hızlı ve esnek şekilde raporlama yapabilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

Meg Yazılım Teknolojileri İzmir Logo bayisi olarak, Logo’nun tüm yazılımlarında %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi sunuyoruz. Logo çözüm ortağı olarak, müşterilerimize satış sonrası destek vererek %100 Müşteri Memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz.


Modüller

•MODÜLLER
•Muhasebe Yönetimi
•Duran Varlık Yönetimi
•İşletme Defteri
•Beyanname
•Büro Yönetimi

Ürünler, teknik destek ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.