Logo J- HR

Logo j-HR Web tabanlı yapısı sayesinde İK süreçlerine her an, her yerden erişmeyi sağlıyor. Zamandan ve mekandan bağımsız çalışma imkanı sunan Logo j-HR insan kaynakları ekiplerine ve yöneticilerine verimli çalışma imkanı ve süreç yönetimi sağlıyor.

İK İşlemlerini Tek Noktadan Yönetin

Logo j-HR ile bordro işlemleri, işe alım, performans değerlendirme ve kariyer yönetimi süreçleri kolaylıkla yönetilebiliyor.

İşe Alım Süreçlerinde Kolaylık

Şirket içi ve dışından personel alımını kolaylaştıran çözümler sunan Logo j-HR İşe Alım Portalı, yöneticilerin boş pozisyonlar ya da projeler için portal üzerinden personel talebinde bulunmasına olanak sağlıyor. Ardından talebin onaylanmasıyla şirket içi ya da şirket dışında ilan tanımlaması yapılıyor.
Başvuran adayların muhtemel pozisyona uygunluğu başvurular için oluşturulan kartlar üzerinden sorgulanabiliyor. Bu kartlar görüşme kayıtları, teklifler, sınav anket bilgileri ve proje bazlı bilgileri içeriyor. İşe alım sürecinin analizi ve raporlaması da Başvuru Kartları, Personel Talepleri Listesi ve Yanıt Mektubu raporları da sistem üzerinden alınarak yapılabiliyor.

Çalışan Postalı ile Kurumsal İletişim

Kurumsal bir iletişim platformu oluşturan Logo j-HR Çalışan Portalı, çalışanların şirketle ilgili tüm haberlere ve duyurulara ulaşabildiği, kendisiyle ya da şirketle ilgili bilgilere kolayca erişebildiği bir sistemdir. Ayrıca kişisel şifreleriyle giriş yapan çalışanlar izin, fazla mesai, eğitim gibi konuları kolaylıkla takip edip, talepte bulunabiliyor.

Kariyerini Planla

Personelin kariyer planlamasına ve yönetimne yardımcı olan Logo j-HR Kariyer Yönetimi modülü, şirketinizin geleceğini planlamanıza ve verimli çalışmalar yürütmenize büyük ölçüde katkı sağlıyor.

Performansınızı Arttırın

Şirketin süreçlerine ve çalışmalarına en uygun performans dönemini belirleyen Logo j-HR Performans Yönetimi modülü çalışanlar ve işletme açısından en verimli performansın sağlanmasına katkıda bulunup her dönem için ayrı bir performans kaydını modül üzerinde açıyor. Çalışanların hedef-yetkinlik performansları, görev ve sorumlulukları belirlenen performans dönemi sonunda değerlendirilebiliyor.

Bordro-Ücret İşlemlerinde Kolaylık ve Düzen

İnsan kaynakları ekiplerinin iş yükünü azaltmak amacıyla Logo j-HR işletmelerin bordro süreçlerini yönetiyor. Böylece bordro işlemlerinde insan kaynaklı hatalar da azaltılıyor. Ayrıca eski ve mevcut çalışanların tüm bilgileri de Logo j-HR üzerinden izlenebiliyor. Logo j-HR Ücret Senaryoları Yönetimi modülüyle ücret ve bordro maliyetlerini kolaylıkla görüntüleyebileceğiniz gibi işe alım ve işten ayrılma maliyetleri de kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Farklı Dillerde kullanım

Çok-uluslu şirketler tarafından da rahatça kullanılabilmesi açsından çoklu dil desteği sunuyor

Logo J_HR Destek

Meg Yazılım İzmir Logo bayii olarak ürünün edinme ve kurulum aşamalarından itibaren Logo J-HR destek ve danışmanlık süreçlerinde yanındayız. Arayüz görselliği açısından zenginleştirilmiş ürünümüz kullanıcı dostudur, aradığınız veya işlem yapmakta olduğunuz sayfa içeriğine en hızlı şekilde ulaşabilir, hızlı ve esnek şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

Meg Yazılım Teknolojileri İzmir Logo bayisi olarak, Logo’nun tüm yazılımlarında %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi sunuyoruz. Logo çözüm ortağı olarak, müşterilerimize satış sonrası destek vererek %100 Müşteri Memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz.