Logo Go 3

Günümüzde işletmelerin süreçlerini etkili bir şekilde yönetebilmeleri ve rekabette öne geçebilmeleri için muhasebe çözümleri yetersiz kalıyor. Bu bağlamda Logo GO 3 iş süreçlerini tek bir noktadan yönetme avantajı sağlayarak KOBİ’lere destek olur. Sektör farkı olmaksızın iş süreçlerinde daha etkili kontrol ve daha üstün verimlilik sunan Logo GO 3 kobi çözümü ile rakiplerinizden öndesiniz!

Yeni Bir Deneyim

Meg Yazılım olarak Logo’nun teknolojik bilgi birikimi ve inovasyon yeteneğinin ürünü olan Logo GO 3‘ü sizlerle buluşturuyoruz. Logo GO 3 KOBİ’lerin siparişten muhasebeye kadar iş süreçlerinin yönetiminde yeni bir deneyim sağlar. Tam kapsamlı bir çözüm olan Logo GO 3 içerisinde kişiselleştirilebilir masaüstü, ürün içi arama motoru gibi özellikleri ve app-in-app teknolojisi ile bambaşka bir kullanıcı deneyimi sunar. Meg Yazılım farkıyla siz de iş süreçlerinizi en uygun maliyetli ve en etkili şekilde yönetebilirsiniz.

Tam Kapsamlı Çözüm

Logo GO 3 stoktan siparişe, muhasebe kayıtlarından banka verilerine kadar tüm iş süreçlerinin yönetim ve kontrol fonksiyonlarını içerir. Bu bağlamda KOBİ’lere zaman ve maliyet tasarrufu sağlar. KOBİ’lerin ihtiyaçlarına göre standart kurulumun yanı sıra işletmenize özel çözümleri de bulabileceğiniz app ve widgetlarla da kişiselleştirme sağlanabilmektedir. Böylece tüm KOBİ’ler kendilerine en uygun Logo GO 3 paketini kendileri oluşturabilmektedir.


Kullanıcı Dostu Tasarım

Uzman bir kadro tarafından yapılan arayüz tasarımları kullanıcı deneyimlerine göre geliştirilmiştir. Kullanıcı ve teknolojinin buluşma noktası olan arayüzler kullanıcı dostu olarak kullanım rahatlığını en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Kullanımı oldukça kolay ve keyiflidir.

İş Birliği ve Uyumluluk

Logo GO 3, Logo bünyesindeki diğer çözüm ürünlerine kusursuz şekilde entegre edilebilir. Aynı zamanda e-Devlet uygulamaları ile de uyumludur ve entegre edilebilir. Bu sayede doğrudan veri aktarımı yapılabilir .

Logo Go 3 Destek

Meg Yazılım İzmir Logo bayii olarak ürünün edinme ve kurulum aşamalarından itibaren Logo Go 3 destek ve danışmanlık süreçlerinde KOBİ’lerimizin yanındayız. Arayüz görselliği açısından zenginleştirilmiş ürünümüzün içerisinde kişiselleştirme sağlayabilir, aradığınız veya işlem yapmakta olduğunuz sayfa içeriğine en hızlı şekilde ulaşabilir, hızlı ve esnek şekilde raporlama yapabilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

Meg Yazılım Teknolojileri İzmir Logo bayisi olarak, Logo’nun tüm yazılımlarında %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi sunuyoruz. Logo çözüm ortağı olarak, müşterilerimize satış sonrası destek vererek %100 Müşteri Memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz.