Logo Destek

Küçük ve orta ölçekli işletmelerimizin logo destek ve eğitim hizmeti, logo ürünlerimizi yeni kullanmaya başlayan veya aktif olarak kullanan işletmelerin desteğe ihtiyaç duyduklarında, yaşanan sorunların çözüme ulaşması için uzman ekip kadromuz ile hizmet veriyoruz. Kullanıcıların istekleri doğrultusunda farklılık gösteren çözüm önerileri, çözüm seçimi alternatiflerini değerlendirmelerine olanak sağlayacaktır. Logo işletim sistemlerinizde yaşadığınız tüm sorunlarınız için profesyonel ekip kadromuz ile 7/24 hizmetinizde olmaya devam ediyoruz.

Firmamız tarafından kurulan uzman ekip kadromuz, işletmelerinizi ihtiyaçlarına uygun olan logo ürünlerini sizler için en iyi şekilde düzenlemeye devam ediyor. Ayrıca firmamız kullanıcıların ürünlerini doğru ve ürün üzerindeki etkilerini fazlalaştırmakta hedefleri arasında yer alıyor. Sizlere sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetlerimiz için bizlere ulaşabilir, dilerseniz uzman ekip arkadaşlarımız ile çalışmalar başlatabilirsiniz.

Logo Destek Hizmet Detaylarımız

Logo destek ürünlerimizi kullanmaya karar veren veya yıllardır kullanan fakat verim alamayan işletmeler için logo destek uzman ekip kadromuzu kurduk. İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olan firmamız, kusursuz hizmetleri ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürüyor. İşletmenizde yaşamış olduğunuz sorunlar doğrultusunda yola çıkan firmamız, kullanıcıların isteklerine odaklanarak çözümler üretmeye başlıyor. Kullanıcılar işletmeleri için en uygun çözüm alternatiflerine firmamız sayesinde kolaylıkla ulaşıyor. İşletmelerinizin istenmeyen problemlerini ortadan kaldırmak için logo yazılım uzman ekip kadromuzdan destek alabilirsiniz.

Sizlere sunmuş olduğumuz logo destek hizmet ve ürünlerimiz hakkında, yüz yüze görüşmelerimizin yanı sıra telefon veya online olarak web sitemiz üzerinden bizlere ulaşarak bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinde kısa süreli canlı olarak soru cevap alternatiflerimizi de değerlendirebilirsiniz. Yaşamış olduğunuz teknik aksaklıklar bizlere yöneltmiş olduğunuz soruların cevap arayışlarında kısa süre içerisinde çözüme ulaşır. Logo destek ekibimizden dilediğiniz her an hizmet alabilirsiniz.

Firmamızdan Online Destek Alabilirsiniz

Bilgisayarınıza yüklemiş olduğunuz Alpemix, Anydesk ya da Teamviawer programları sayesinde firmamızın online destek hizmetinden ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Son zamanalrda dünya genelinde yaşanan salgın nedeni ile sizlere sunmuş olduğumuz online destek hizmetimiz, uzaktan erişim sayesinde sorunlarınızı kısa sürede çözüme ulaştırıyoruz. Online destek hizmet kadromuz çözüme ulaştıramadığı logo hizmetlerinde, dilerseniz tedbirli çalışan uzman ekip kadromuzu adresinize yönlendirebilir. Ayrıca adresiniz gelen uzman ekiplerimiz son derece deneyimli ve profesyonel hizmetler verir.

Firmamız yerinde destek hizmet ekibi ile iş yerinizde veya evlerinizde sizinle olmaya devam ediyor. Dilerseniz isteğiniz doğrultusunda da yerinde destek ekibimizi adresinize isteyebilirsiniz. Yerinde destek ekiplerimiz planlı ve programlı olarak hizmetlerini sürdürür. Ekiplerimiz mesai saatlerimiz içerisinde çalışmakta olup acil durumlarınızda da sizleri mağdur etmiyoruz.

Periyodik Hizmetlerimiz

Firmamıza ulaşarak belirttiğiniz sorunların çözümü için çağrı merkezimize veya web sitemiz üzerinden bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Firmamıza ulaşmanızın ardından ekiplerimizce müsait olduğunuz gün ve saate destek ekip kadromuz yönlendirilir. Sizlere sunmuş olduğumuz bu periyodik hizmet kapsamında işlerinizin aciliyetini belirttiğinizde aynı gün içerisinde sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz.

Periyodik müşteri ziyaretleirmiz ile ürün veya çalışma ortamlarımız ekiplerimizce incelenir ve bu doğrultuda planlamalar yapılır. İşlemin başlamadan önce alınması gereken önlemler tarafınıza sunularak danışmanlık hizmetimiz devreye girer. İşlemlerde ihtiyaç duyulması durumunda ekiplerimiz müdahale edebilirler.

Logo Programları Avantajları

Üyelik istemi ile kayıt olduğunuz logo programlarımız, yasal işlemlerinizi veya işletmenizin özel yürütülmesi gereken işlemleriniz güven altına alabilir ve kolaylıkla çözüme ulaştırabilirsiniz. Logo üyeliğiniz sürekli aktif konumda olursa, indirim paketlerimiz tarafınıza sunularak en güncel logo hizmetlerimize sahip olabilirsiniz. Ayrıca firmamız ile teknik bakım anlaşması yaparak da sistem üzerinde yaşanabilecek sorunların önüne geçebilirsiniz.

Firmamız logo işletim sistemi sayesinde aylık olarak işletmenizin hareketlerini kayıt altına alır. Bu sayede işletmeniz için en doğru kararları almanıza yardımcı olur. İşletmeniz için eşsiz avantajları sunan logo desteğini almak için bizlere ulaşabilirsiniz.