Logo CRM

Logo CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), halihazırdaki müşterilerinizi daha yakından tanımanızı sağlayan ve aday müşterilerle etkileşiminizi kolaylaştıran Logo Muhasebe programıdır.

Logo CRM ile Zaman Tasarrufu

Müşterilerinizin tüm verilerini, yazışmaları, faturaları ve şikayetleri Logo CRM üzerinde toplayarak tek bir ekran üzerinden yönetebilirsiniz. Veriler müşteri ihtiyacına göre kategorize edildiğinden zaman tasarrufu sağlarsınız.

Logo CRM Outlook Add-In

Mail atan kişinin CRM kayıtlarına hızlıca erişebilmenizi sağlayan Outlook Add-in (Logo CRM yazılımı), uygulamalar arasında geçiş yapmadan direkt olarak verilerinize ulaşmayı ve zaman tasarrufu elde etmeyi hedefler.
Etkin Satış ve Pazarlama Süreci Yönetimi

Halihazır ve aday müşterilerin tüm verileri ve aksiyonlarını aynı sınıfta entegre eden Logo CRM, satış ve pazarlama süreçinin daha iyi organize olmasını sağlar. Bu sayede daha fazla müşteri memnuniyeti, daha çok sayıda yeni müşteri ve daha fazla kârlılık için gereken altyapıyı oluşturmuş olur. Farklı bir deyişle siparişler hızlıca satışa dönebilir.
Logo CRM mevcut ve potansiyel müşterilerin verilerini ve hareketlerini satış ve pazarlama süreci boyunca en iyi şekilde planlamayı sağlar. Bu şekilde daha hızlı satış gerçekleştirip daha fazla müşteri kazanır ve müşteri memnuniyeti sağlarsınız.

Logo CRM Mobil Uygulama

Rol ve güvenlik katmanlarını tümüyle içeren Logo CRM Mobile ile efektif kullanım olanağı ile işlerinizi eksiksiz tamamlama imkanı sunar. Mobil Add-in özelliği ile bulunduğunuz (örneğin İzmir bölgesi) yerdeki teklif ve fırsatları hızlı ve efektif bir şekilde almanızı sağlar. Ayrıca yanımdakiler özelliği ile harita üzerinde aynı bölgedeki müşterileri ve onların açık teklif fırsatlarını görüntüleyebilmenize olanak tanır. Ekstra olarak saha çalışanlarının sistem üzerinden takibini ve rota optimizasyonunu Check-in/Check-out özelliği ile sağlamaktadır. Logo ERP entegrasyonu ile ürünlerinizin stoklarını ve müşterilerinizin borç bakiyelerini kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Böylelikle sistem üzerinden takibini ve rota optimizasyonu sağlayabilirsiniz.

Entegre Yapı, Güçlü Kurumsal Hafıza

Logo ERP çözümleriyle de bütüncül çalışan Logo CRM, Müşteri ile her kontak noktasında hızlı ve efektif yönetim sağlar. Birbiriyle destekli hale gelen tüm veriler, satış ve pazarlama süreçlerini kontrol altına alınmasına olanak tanıyarak sağlam ve güvenilir bir kurumsal hafıza yaratılmasına kaynak oluşturur.

Satış Süreçlerinin Takibi ve Yönetimi

Logo CRM Aktivite Yönetimi modülü üzerinden satış ve satış sonrası müşteri hareketlerini, müşteri görüşme ve ziyaret planlarını tek bir yerden takip edebilirsiniz. Toplantı notlarınızı kaydedebilir ve raporlama yapabilirsiniz. Böylece saha satış aktivitelerinizden zaman ve maliyet tasarrufu sağlar.

Müşteri İlişkilerinizi Geliştirin

Logo CRM ile mevcut müşteri verilerinizi toplayıp bu verileri analiz edebilirsiniz. Böylece müşterilerle doğru bir şekilde iletişim kurup, müşteri ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.

Büyük - Küçük Her Ölçekten Şirketin İhtiyacı

Büyük - küçük her ölçekten tüm şirketler için mevcut müşterilerin bağlılığını arttırmayı ve potansiyel-aday müşterilere erişebilmeyi ve müşterilerle doğru iletişimi kurmayı hedefler.
Logo CRM sayesinde doğru müşteri ile doğru ve uygun zamanda, doğru kontağı kurmak mümkün olur.

Logo CRM Destek

Meg Yazılım İzmir Logo bayii olarak ürünün edinme ve kurulum aşamalarından itibaren Logo CRM destek ve danışmanlık süreçlerinde yanındayız. Arayüz görselliği açısından zenginleştirilmiş ürünümüz kullanıcı dostudur, aradığınız veya işlem yapmakta olduğunuz sayfa içeriğine en hızlı şekilde ulaşabilir, hızlı ve esnek şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

Meg Yazılım Teknolojileri İzmir Logo bayisi olarak, Logo’nun tüm yazılımlarında %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi sunuyoruz. Logo çözüm ortağı olarak, müşterilerimize satış sonrası destek vererek %100 Müşteri Memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz.