Logo Bordro Plus ile Bordro Süreçlerinizi Kendiniz Yönetin!

Büyük, orta ya da küçük ölçekli fark etmeksizin tüm işletmeler için uygun olan Logo Bordro Plus bordro işlemlerinizde dışa bağımlılığı ortadan kaldırıyor. Artık bordro işlemlerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.
Logo Bordro Plus ile işlemlerinizi hatasız ve mevzuatlara uygun bir şekilde hızlıca yapabilirsiniz. Böylece zamandan, iş gücünden ve maliyetten tasarruf sağlamış olursunuz.

Mevzuatta Güncellik

Sicil Yönetimi modülüyle Logo Bordro Plus, tüm güncel yasal evrakları ve sicil kartlarının oluşturma ve takibini kolaylıkla yapmaya olanak tanıyor. Sicille ilişkilendirilmiş dosyalara erişimi Çözümün Dokümantasyon Takibi özelliği ile yapılabilirken, kanun ve sicil bilgilerindeki değişikliklere de oluşturulan Zaman İzli Kayıtlar sayesinde ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca geçmişe dönük raporlama da yapabiliyorsunuz.

Verimli Bir Şekilde Gerçekleşen Bordro İşlemleri

Bordro Yönetimi modülüyle Logo Bordro Plus, çalışanlara ait bordro hesaplaması için gerekli olan bütün özlük bilgisi ve tahakkuk işlemlerinin kolaylıkla yapılmasını sağlar. Bununla birlikte hesaplama günlerinin ödeme günlerine göre ayarlanabilmesine olanak verir.
Hazırlanan maaş bordroları tüm personele mail olarak şifreli bir şekilde gönderilir. Böylece insan kaynakları departmanının iş yükü azaltılarak zamandan tasarruf sağlanır. Kağıt kullanımını da bu yöntem sayesinde azaltmış olursunuz.
Logo Bordro Plus Sosyal Güvenlik Kurumu mevzuatlarına uyumlu bir şekilde çalıştığından İşe Giriş Çıkış Belgesi, e-Bildirge, Aylık Prim ve Hizmet Belgesi gibi belgeler hazırlanıp kolaylıkla sistem üzerinden SGK’ya gönderilebiliyor.
Çalışanların iş devamlılığı ve puantaj hesaplamaları da Logo Bordro Plus üzerinden yapılabiliyor. Ayrıca Logo Bordro Plus Ücret Simülasyonu modülü, personelin zam oranlarını çeyrek ve yıllık dönemler öncelikli olmak üzere zaman kısıtlaması olmadan hesaplayarak bütçe hesaplamalarında kolaylık sağlıyor.

Bireysel Emeklilik İşlemlerinizi Yönetin

BES Otomatik Katılım Entegrasyonu modülü ile Logo Bordro Plus, bireysel emeklilik işlemlerini bireysel emeklilik şirketleri ile oluşturulan entegrasyonlar sayesinde gerçekleştirmeye olanak tanıyor. Bununla birlikte sözleşme açılış işlemleri, katkı payı tahsilat süreçleri gibi işlemleri de yapabilirsiniz.

Logo Bordo Destek

Meg Yazılım İzmir Logo bayii olarak ürünün edinme ve kurulum aşamalarından itibaren Logo Bordro Plus destek ve danışmanlık süreçlerinde yanındayız. Arayüz görselliği açısından zenginleştirilmiş ürünümüz kullanıcı dostudur, aradığınız veya işlem yapmakta olduğunuz sayfa içeriğine en hızlı şekilde ulaşabilir, hızlı ve esnek şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

Meg Yazılım Teknolojileri İzmir Logo bayisi olarak, Logo’nun tüm yazılımlarında %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi sunuyoruz. Logo çözüm ortağı olarak, müşterilerimize satış sonrası destek vererek %100 Müşteri Memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz.