Kurumsal İş Çözümlerinde Yepyeni Bir Kullanıcı Deneyimi!

Logo’nun yeni nesil teknolojilerle geliştirdiği j-guar 3; yaygın dağıtım ağına sahip işletmelerden inşaat/taahhüt ve proje şirketlerine kadar farklı yapıdaki birçok firma ve holdingin süreçlerinin yönetilebileceği, özelleştirilebilir, kapsamlı bir iş çözümü sunarken; rol bazlı kişiselleştirilebilir masaüstü, ürün içi arama motoru gibi özellikleri ve app-in-app yaklaşımını estetik tasarımla buluşturup kullanıcı deneyimini bambaşka bir boyuta taşır.

Avantajları


•Firma içinde veya dışında fark etmeksizin tedarikçiler ve müşteriler arasındaki tüm iş sürecinizi entegre yapısı sayesinde kolaylıkla yönetmenizi sağlar.
•Web tabanlı yapısı bilgilerinize her an her yerde ulaşma imkanı tanır.
•Kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.
•J-guar İnsan Kaynakları modülüyle kusursuz bir şekilde çalışır.
•İşletmelerin, yapılarına göre ihtiyaç duyabilecekleri (insan kaynakları yönetimi, satış ve dağıtım, finans yönetimi, satın alma, üretim, bütçe yönetimi, proje yönetimi gibi) tüm fonksiyonları kapsayan ve hepsi birbiriyle entegre olarak çalışan bir çözüm yelpazesi sunar.
•Bakımlar, merkezi kurulum ve sürüm yükseltmelerini merkezden yapılır. Böylece tüm kullanıcılar her zaman güncel sürümü kullanır.
•Lisans kiralama ve lisans satın alma modellerini içerir.
•Farklı lokasyonlarda birimleri bulanan şirketlere konsolidasyon hizmetleri sunar. Bunu internet/intranet bağlantıları üzerinden güvenli ve etkin bir veri paylaşımı ile gerçekleştirir. Çoklu döviz, çoklu dil seçenekleri ve tüm ülkelerdeki mevzuata uyum özellikleri barındırır.

Logo J-Guar Destek

Meg Yazılım İzmir Logo bayii olarak ürünün edinme ve kurulum aşamalarından itibaren Logo J-GUAR destek ve danışmanlık süreçlerinde yanındayız. Arayüz görselliği açısından zenginleştirilmiş ürünümüz kullanıcı dostudur, aradığınız veya işlem yapmakta olduğunuz sayfa içeriğine en hızlı şekilde ulaşabilir, hızlı ve esnek şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

Meg Yazılım Teknolojileri İzmir Logo bayisi olarak, Logo’nun tüm yazılımlarında %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi sunuyoruz. Logo çözüm ortağı olarak, müşterilerimize satış sonrası destek vererek %100 Müşteri Memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz.