Logo E-Fatura

E-fatura; kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahip, bir faturada yer alması gereken bütün bilgileri içeren, XML tabanlı UBL-TR kullanılarak oluşturulan, veri format ve standardı Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından belirlenmiş ve GİB aracılığıyla satıcı ve alıcı arasında güvenli, zaman ve maliyet tasarruflu bir iletim sağlayan elektronik belge türüdür.

Zamanda Tasarruf

Logo e-fatura ile vakit harcamadan faturalarınıza anında erişebilir ve gönderebilirsiniz. Dijital ortamda arşivleme ile fiziki faturalarınızı arayarak vaktinizi harcamazsınız.

Maliyetten Tasarruf

Logo e-fatura ile faturalarınızı dijital ortama taşıyarak basım, kargolama ve arşivleme maliyetinden kurtulursunuz.

Dijital Ortamda Arşivleme

Logo e-fatura ile dijital ortamda arşivleme yaparak faturalarınıza anında erişebilir ve faturalarınızın kaybolma risklerini ortadan kaldırırsınız.

Çevre Dostu Çözüm

Logo e-fatura ile binlerce ağacın yok olmasının önüne geçer, tüm canlılara, gelecek nesillere ve sevdiklerinize daha yaşanabilir bir dünya bırakabilirsiniz.

Daha Az İş Gücü

Logo e-fatura ile dijital ortamda işlem yaparak faturanın iletimi sırasında ortaya çıkan iş gücünü azaltırsınız. Logo e-fatura ile müşterilerinize daha hızlı ulaşım sağlar, muhasebe süreçlerinizi hızlandırır ve olası yanlış durumlara hızlı müdahale edebilirsiniz.

Daha Az Hata

Logo e-fatura ile olası insan hatalarının önüne geçmiş olursunuz.

Logo E-Fatura Uygulamasından Kimler Yararlanabilir

E-fatura uygulamasından Anonim, Limited, Gerçek ve Şahıs şirketi statüsünde bulunan mükellefler yararlanabilir. 2018 veya 2019 hesap dönemlerinde brüt satış hasılatı 5 Milyon TL ve üzeri olan mükelleflere 01.07.2020 tarihi itibariyle E-fatura uygulamasına geçme zorunluluğu getirilmiştir.

Ürünler, teknik destek ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.