Logo Flow

Her sektörden ve her ölçekten işletmenin kağıt üzerinde yürütülen iş akış uygulamalarını elektronik ortama taşıyan Logo Flow, süreçlerin kusursuz işlemesine, iş gücü ve zamandan tasarruf etmenize büyük ölçüde katkı sağlar. Ayrıca esnek yapısıyla sektörün ve işletmenin ihtiyaçlarına göre uyarlanabiliyor.

İşletme sistemlerinin kontrolü

Logo Flow, çalışmalarınızın her zaman aynı kalitede yürütülmesini sağlamak amacıyla işletmenizin tüm iş süreçlerini takip ederken; sistemin planlandığı şekilde, belirlenen kriterlerde ve zamanında işleyip işlemediğini kontrol eder.

Onay Süreleri Artık Daha Kısa

Logo Flow ile dijital ortama taşınan onay süreçleri sayesinde mail trafiği veya kağıt işleriyle uğraşmanıza gerek kalmıyor. İş yerinizdeki verimliliğin artmasına katkı sağlayan bu yöntem sayesinde zamandan, kağıt maliyetinden ve iş gücünden tasarruf sağlayabiliyorsunuz.


Her An Her Yerden Erişim Sağlama Kolaylığı

Zamandan ve mekandan bağımsız olarak mobil uyumlu arayüzü sayesinde plan değişiklikleri, müdahaleler ya da güncellemeler yapılabiliyor.

Süreçleri Otomatik Başlatma

Logo Flow üzerinden iş akışı içinde yapılması gereken görevler; belirli kişiler, ekipler ya da departmanlar otomatik bir şekilde atanabiliyor. Ayrıca mevcut işlet arasında arama yapılabiliyor ve atanmış görevler sistem üzerinde görüntülenebiliyor.

Yetki Devretme ve Yetkilendirme İşlemleri

Çalışmalar içindeki iş gücünün etkili bir şekilde yönetilebilmesi için yetki devirleri ve vekalet atamaları, ihtiyaç duyulan bağımsız organizasyon grubu ve hiyerarşi tanımlamaları atamaları Logo Flow üzerinden rahatlıkla yapılabiliyor.

Güvenli İş Akışı

İş akışı aksamadan, güvenli bir yönetim ortamı sağlamak amacıyla Logo Flow evrakların kaybolma riskini ortadan kaldırıyor ve de elektronik ortamda güvenliği sağlıyor. Ayrıca hazırlanan özel iş akış raporları sayesinde işletmedeki tüm iş akışlarının mevcut durumu ve tarihçesi izlenebiliyor.

Logo Flow Destek

Meg Yazılım İzmir Logo bayii olarak ürünün edinme ve kurulum aşamalarından itibaren Logo Flow destek ve danışmanlık süreçlerinde yanındayız. Arayüz görselliği açısından zenginleştirilmiş ürünümüz kullanıcı dostudur, aradığınız veya işlem yapmakta olduğunuz sayfa içeriğine en hızlı şekilde ulaşabilir, hızlı ve esnek şekilde işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyet Garantisi

Meg Yazılım Teknolojileri İzmir Logo bayisi olarak, Logo’nun tüm yazılımlarında %100 Müşteri Memnuniyet Garantisi sunuyoruz. Logo çözüm ortağı olarak, müşterilerimize satış sonrası destek vererek %100 Müşteri Memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz.